środa, 16 stycznia 2013

Gra miejska "Powstanie styczniowe w Warszawie"


W tym roku obchodzimy 150 rocznicę powstania styczniowego, jednego z najważniejszych wystąpień na rzecz niepodległości Polski. Dla uczczenia tej rocznicy i dla przypomnienia zapomnianych bohaterów walk o wolność naszej Ojczyzny zapraszam do udziału w grze miejskiej “Powstanie styczniowe w Warszawie”.
Celem gry jest przejście szlakiem miejsc związanych z powstaniem styczniowym w Warszawie, zapoznanie się z ich historią oraz osobami związanymi z tym wydarzeniem.
Czas gry:
 niedziela, 27 stycznia 2013, godz. 13-15.30
Start gry:
 godz. 13:00, przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
Kto może wziąć udział:
 Każdy, także osoby niepełnoletnie pod opieką lub za zgodą rodziców.
Gra ma charakter edukacyjno-popularyzatorski, zatem nie trzeba być omnibusem w zakresie powstania styczniowego, bo właśnie podczas gry przy rozwiązywaniu różnych zadań, będzie okazja zdobyć lub odnowić swą wiedzę.
Zabieramy ze sobą długopisy!!!
Jak się zapisać:
 Zgłosić się jako indywidualny uczestnik bądź zespół (nie więcej niż 5 osób w jednym zespole), wysyłając maila, z podaniem imion oraz nazwisk członków zespołu oraz numeru telefonu do przynajmniej jednej z osób, na adres dariussds@wp.pl. Uwaga! Zapisanie się do udziału w grze oznacza akceptacje regulaminu gry.
Do kiedy można się zapisać
Do soboty 26 stycznia 2013, do godz. 16:59. Jednak liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do udziału w Grze decyduje kolejność zgłoszeń osób lub zespołów. Jeśli będą miejsca zapisać się można będzie do rozpoczęcia gry.
Ile kosztuje udział w grze:
 Udział w grze jest darmowy.
Co można wygrać:
 nagrodą są pozytywne emocje, satysfakcja i zdobyta wiedza, choć może i pojawią się jakieś drobne nagrody...

Grę prowadzi: Dariusz Zielonka, przewodnik po Warszawie

Patronat medialny objął tygodnik Idziemy.

2 komentarze: