środa, 15 grudnia 2010

Paweł z Tarsu już w sprzedaży!!!


Czy wiecie Państwo, że powstał pierwszy polski film o św. Pawle?
"Paweł z Tarsu. Pojednanie Światów" to pierwszy całkowicie polski film o człowieku, który wpłynął na oblicze naszej cywilizacji. Wybierz się w podróż jego śladem! 

Film jest zrealizowany w stylu reportażu i dokumentu, w dynamicznej i atrakcyjnej dla współczesnego odbiorcy konwencji.  Powstawał w 7 krajach (nie licząc oczywiście Polski), w których ekipa podążała śladami apostoła z Tarsu.
Z rozmachem, dynamicznie i w sposób niezwykle ciekawy odkrywa przed widzem świat historii, współczesności, mitologii, wielkich religii, zwyczajów i różnorodnych tradycji, a to wszystko pośród przepięknych krajobrazów basenu Morza Śródziemnego.

Film można zakupić w sklepie internetowym w postaci całego pakietu (6 płyt DVD + gratis dodana płyta z muzyką filmową) bądź pojedynczych wybranych odcinków. 

Dla katechetów proponujemy gratis scenariusze lekcji oparte na poszczególnych odcinkach, a wykorzystujące interesujące formy i metody pracy. Proszę to wcześniej zaznaczyć. 

Zapraszam na zakupy na stronę filmu paulusfilm.com lub na moją aukcję na allegro (u mnie dla was troszkę taniej,ale ciiiii!!!!!)

http://allegro.pl/pawel-z-tarsu-pojednanie-swiatow-i1371150629.html

Film jest pięknie wydany, cacko! cieszę się, że miałem i mam przy nim swój malutki udział, haha. 
Aha, czyta prześlicznie Krystyna Czubówna!!!

Film "Paweł z Tarsu. Pojednanie Światów"  to mądry pomysł na prezent!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz