piątek, 11 marca 2011

Benzyna, cukier, emerytury - wspaniała POlska władza!!!

Cena paliwa idzie wciąż górę, cena żywności, cukru, a na dodatek chcą okraść nas ze składek emerytalnych. Czy ktoś powie tym u góry wreszcie NIE!!! Natomiast rząd chce wspierać finansowo banki!!! Czy ludzie w Polsce są tak głupi i pozwolą się dalej okradać przez rządzących facetów (+ facetki) w białych kołnierzykach udających zatroskanych o kraj? Na złodziei i na nieudaczników nie można głosować!!! Jeśli rząd i Sejm przyjmie uchwałę rabującą Twoje składki, Twoją emeryturę, zapamiętaj kto głosował i Cię okradł!!! NIE dla złodziei!!! Zróbmy wreszcie porządek w tym kraju!!! Bo inaczej będą nas ciągle ogłupiać i robić z nas głupków!!! Ludzie, nie można głosować na złodziei ładnie wyglądających i mówiących w telewizji!!! Pytanie tylko, czy ktoś potrafi zrobić porządek w tym kraju... Czara goryczy się przelewa... Tusk z koleżkami z PO i całym waszym PR, są jeszcze ludzie w tym kraju którzy samodzielnie myślą! zacznijcie troszczyć się o naród, bo naród pokaże wam co jest w konstytucji kto rządzi, ale na ulicy. Węgrzy, Egipcjanie i inni pokazali!!! Wiem, że mnie poniosło, ale wkurza mnie władza która udaje, że rządzi, a nie troszczy się o naród, tylko o swe słupki poparcia i walką z wiecznym wrogiem PiS-em. Na razie wylewam złość w blogu, jak się nic nie poprawi na pewno podczas wyborów (Nie!!! dla złodziei i leni), a jak trzeba to na ulicy!!!

5 komentarzy:

 1. Hmm...trudno się z tym nie zgodzić.
  Po wyborach pewnie i tak nic się nie zmieni-przyjdą następni i zrobią jeszcze większy chaos (żeby nie nazwać tego bardziej dosadnie), a i tak nie ma na kogo głosować.

  A teraz troszkę z innej "beczki"-długo mnie tutaj nie było, a obiecałam, że napiszę jak poszła mi sesja-kolejny semestr przede mną, wszystko zaliczone, ale i tak dalej się uczę jak na medycynę przystało:-)
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje zdanej sesji i powodzenia w zdobywaniu wiedzy. Fakt, że nie ma specjalnie na kogo głosować, ale jeśli będziemy głosować na ludzi, którzy okradają swój naród to chyba "lekka" przesada. Pilnie poszukiwana "dobra" władza!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrowienia i gratulacje dla Anonimowej Przyszłej Pani Doktor. I dużo siły i radości w nowym semestrze. :-)

  A najlepiej rządzą ci, którym rządzenie nie smakuje, którym władza nie idzie do głowy.
  Jest piękna modlitwa za rządzących ks. Piotra Skargi. Długo, po każdej Mszy św. modlono się nią w moim mieście, lata temu. Może trzeba do niej wrócić. Co jeszcze robić? Chyba pozostaje żmudna praca u podstaw. Kształtowanie młodego pokolenia. A teraz - to co Ty robisz - krzyk - oby nie na puszczy - że źle się dzieje w państwie duńskim, co chyba wszyscy widzą i nawet media, o dziwo, zaczęły oczy przecierać ze zdumienia...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam za miłe słowa:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałeś rację, eksperci to potwierdzają. Akcyzę na paliwo spokojnie można by obniżyć i wyszłoby tego ok. 20 groszy mniej za litr. A ustawę o OFE Sejm PO już przyjął, teraz jeszcze szybciutko Senat, patrz jak szybko i sprawnie pracują kiedy im zależy, prezydent już jedną ręką podpisuje, choć drugą jeszcze wita pracodawców i przedstawicieli związków zawodowych, z którymi ma się w tej sprawie 'konsultować'. To boost the PR, of course, as usual...
  Ale Ty się nie denerwuj, popatrz jak ładnie słoneczko świeci... :-)

  OdpowiedzUsuń