czwartek, 18 listopada 2010

Kandyduję, bo ja też chcę do koryta

 Coraz bliżej wybory? Kogo wybrać? Konkurencja jest naprawdę silna. W Warszawie na Bemowie może wybrać na radną piękną, niezależną i kompetentną Katarzynę Szczołek (vel Sarę May)? Ale naprawdę nie mam sumienia odrywać tej pięknej pani od wakacyjnych piasków, Słońca i zabawy na plaży. W Polsce teraz deszczowo, szaro, jesiennie, zatem opalenizna szybko zniknie i tyle stresów...
 Kolejna propozycja też fiu fiu... tym razem z SLD Marta Ratuszyńska, chce trafić do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Ładna kandydatka pozuje na swym plakacie wyborczym w kusej bluzce, czarnych, fantazyjnych rajstopach i butach na szpilce - o spódniczce "zapomniała" . W rękach trzyma rurę od odkurzacza, którą wciąga napis "Wyssijmy Warszawę z Mazowsza". Panią Martę zaprosiłbym z odkurzaczem do mojego malutkiego mieszkanka, haha. Obrazek przedstawiający kobietę jako seksowną pokojówkę działa na mężczyzn nie jak propozycja wyborcza, lecz jako propozycja realizacji ukrytych marzeń seksualnych (ale wybieg się nie udał, pani nie w moim typie, choć ładna i zgrabna, ufff, no i niestety nie zagłosuje na SLD i panią Martę, bowiem obejrzałem jeszcze panią Martę na teledysku jak koszmarnie śpiewała i czar z plakatu prysł, hahaha). Feministki winny krzyczeć, że ocieramy się tu o seksizm. Przepraszam to nie moja wina , to bije z tych plakatów. 
A inna młoda pani z SLD Agnieszka Rupniewska wprost proponuje seks. Dziękuje, nie skorzystam z usług młodej pani. Absolutnie nie w moim typie, mimo jej młodego wieku, proponującej swe usługi i to na rzecz mojego ukochanego, rodzinnego województwa. Co tam się dzieje na Śląsku podczas mojej nieobecności? Myślałem, że kandydatka startuje przynajmniej z rejonów zza Przemszą, a tu zaskoczenie bo z sąsiadującego Zabrza, haha, moralność upada.

 Kolejną ciekawą propozycję przedstawia Komitet Wyborczy Różowe świnki: Ostrów zasługuje na najwięcej! Dlatego:
 • jesteśmy za zacieśnianiem kontaktów w ramach aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Według nas najlepszym osiągnięciem pełnej spójności aglomeracji jest po prostu przyłączenie Kalisza do Ostrowa.
 • skoro jesteśmy częścią NATO, w ramach rewitalizacji terenów wypoczynkowych Piaski-Szczygliczka domagamy się budowy nad zalewem bazy okrętów podwodnych. To dla naszego miasta szansa na rozwój, na nowe miejsca pracy i na otwarcie nowych profili zawodowych w ostrowskich szkołach.
 • obok współfinansowanych ze środków miasta festiwali adresowanych do wąskich grup odbiorców, takich jak Muzeum Jazz Festiwal, Chopin w Barwach Jesieni, Wszystko jest poezją, Festiwal Chórów i innych, domagamy się organizowania w Ostrowie adresowanego do szerokiego grona odbiorców Festiwalu Piosenek Świńskich
 • Propozycja bardzo różowa i szczera: Podrzućmy im świnię! Ostrów! Aż się prosi!                             no i też chcą do koryta...

Polityka albo zdrowie, wybór należy do Ciebie!

4 komentarze:

 1. A jaki jest Twój typ, jeśli wolno spytać?

  OdpowiedzUsuń
 2. moje poglądy idą w kierunku republikańskich

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe. Czy zatem ww. panie są nie w Twoim typie jedynie ze względów politycznych i światopoglądowych, czy również ze względu na wygląd, haha? A jeśli tak, to jakie kobiety są w Twoim typie?
  Ciekawska

  OdpowiedzUsuń
 4. A pomyślałeś o tym, czy Ty jestes w typie tych Pań? Jak sądzicie, czy te Panie rzucą się autorowi tego bloga na szyję? LOL ;-)
  No i kolejna sprawa to fakt, że każdy mierzy innych własną miarką.

  OdpowiedzUsuń